KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14488200
nr 1448 8200
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerade. Bildmått: 18,5x13 - 21x11,5, yttermått inklusive ram: 41x30 - 41,5x30 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:13:31
12/2 08:39:24
14/2 19:06:25
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin